Vouchery

Vítáme Vás na stránce věnované našim VOUCHERŮM! Připravili jsme pro vás 10 dárkových poukázek, kombinujících naše SPECIALIZOVANÉ SLUŽBY, které udělají radost vám i vašim blízkým! Nákupem voucheru přispíváte našemu SOCIÁLNÍMU PODNIKU, který zaměstnává osoby znevýhodněné na trhu práce a za to vám děkujeme! Pro nákup voucheru stačí zaplatit na jeden z našich bankovních účtů S POZNÁMKOU se jménem, kontaktem a druhem voucheru(ů), o který(é) máte zájem. Bankovní účty máme dva, běžný je č. 2701390258 / 2010 a transparentní účet je č. 2401533907 / 2010. Voucher vám zašleme v PDF ihned po připsání platby na účet! Datum vykonání služby s vámi vybereme podle vašich potřeb. Ceny voucherů platí pro služby poskytované v rámci Prahy. V případě, že máte zájem o úklid mimo Prahu, neváhejte nás konktaktovat pro výpočet ceny. Děkujeme vám a těšíme se na viděnou!

Výběr voucherů

Jen tak pro radost

Pokud nám chcete přispět alespoň malou částkou a nemáte zájem o službu, budeme rádi! Za svůj příspěvek získáte dárkovou poukázku v PDF s Vámi zvoleným jménem přispěvatele, která může někomu udělat radost!

Cena 400 Kč

Čištění sedacího čalouněného nábytku max. 3 ks

Máte vy, nebo vaši blízcí doma několik kusů čalouněného nábytku, který by už chtěl vyčistit? Tento voucher vám k tomu pomůže! Čalouněný nábytek čistíme kvalitními stroji na mokro s odsáváním. Doba schnutí je max. 1 den.

Cena 1 650 Kč

Voucher na mytí oken v celém bytě, max. 4+1

Chcete nechat někomu blízkému umýt okna v celém bytě, včetně rámů a parapetů? Dárek to bude hezký!

Cena 1 650 Kč

Čištění koupelny, nebo kuchyně parním čističem a speciálními přípravky

Víte o starší kuchyni, nebo koupelně ve vašem okolí, kde již nepomůžou běžné čistící prostředky? Pomocí našeho profesionálního parního čističe a speciálních mycích prostředků zbavíme kuchyně mastnoty a koupelny plísně a zašlé špíny!

Cena 2 200 Kč

Čištění koberců v celém bytě, max. 4+1

Mají vaši blízcí v bytě koberce a raději nechcete vědět, co se v nich ukrývá? Zavolejte si nás a naše profesionální stroje na čištění koberců je vyčistí a příjemně provoní celý byt!

Cena 2 600 Kč

Úklid celého bytu, včetně mytí oken, max. 4+1

Chtěli byste pro sebe, nebo vašeho blízkého důkladný úklid celého bytu, bez speciálního čištění, včetně mytí oken, který nezabere celý den? Toto je vaše volba!

Cena 2 750 Kč

Úklid celého bytu včetně mytí oken a čištění koberců, max. 4+1.

Pokud chcete k důkladnému úklidu celého bytu a mytí oken přidat i čištění koberců, nebo čalounění, zvolte tuto možnost!

Cena 3 450 Kč

Generální úklid a čištění bytu do 4+1 I.

Tento voucher zajistí kompletní vyčištění bytu za pomoci profesionálních čistících strojů, a to včetně mytí oken, čištění koberců a čalounění a parní čištění kuchyně, nebo koupelny!

Cena 5 500 Kč

Generální úklid a čištění bytu do 4+1 II.

Tento voucher zajistí kompletní vyčištění bytu za pomoci profesionálních čistících strojů, a to včetně mytí oken, čištění koberců a čalounění a parní čištění kuchyně a koupelny!

Cena 6 250 Kč

Generální úklid a čištění celého rodinného domu

V rámci tohoto voucheru vám poskytneme generální úklid celého rodinného domu, včetně mytí oken, čištění koberců a čalounění, parní čištění všech koupelen, kuchyní a toalet v domě.

Cena 11 800 Kč